АВДТ YON MDV63 1P+N 25A C 300mA 6kA тип A MDV63-24C25-A DKC
Article: MDV63-24C25-A
ETIM: EC000905
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
17 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Количество защищенных полюсов | 1 |
| Номинальная отключающая способность по IEC 60947-2 | 6 кА |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номинальный ток | 25 А |
| Номинальный ток утечки | 300 мА |