DIN-рейка L1000 1мм оцинк. TOKOV ELECTRIC TKE-DIN-1000-1
Article: TKE-DIN-1000-1
ETIM: EC001285
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 15
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
439 | шт | May 15 | May 15 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 7.5 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Исполнение | DIN-рейка 35/7,5 мм |
| Материал | Сталь |
| Тип поверхности | Оцинкованная |
| Толщина | 1 мм |
| Толщина материала | 1 мм |