Диск пильный по дереву ADVANCE 200х30х1.4мм 48T Carbide зуб ATB 15град. P.I.T. ACTW14-200T48
Article: ACTW14-200T48
ETIM: XXRSV_C000020
MRP (incl. VAT):
Preorder
No description available
No specifications available
Related products
Price on request
FERON Лампа светодиодная LB-656 250Вт 6400К E40 230В FERON 51950