Гвоздь для степлеров Т-образ. 16мм тип 300 шляпка 1.9мм (уп.1000шт) P.I.T. ASTP300-016
Article: ASTP300-016
ETIM: XXRSV_C000020
MRP (incl. VAT):
Preorder
No description available
No specifications available
Related products
Price on request
Voltega Модуль светодиодный 7Вт 4000К 110град. Voltega 7194