BM
Изолента ПВХ 19мм (рул.25м) зел. BM BM-ESB1925VE
Article: BM-ESB1925VE
ETIM: EC000128
260 ₽
Price list (incl. VAT):
214 ₽
MRP (incl. VAT):
214 ₽
Available May 26
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Удалённый склад
|
8 | шт | May 26 | May 26 |
Select a warehouse to order
No description available
| Двухсторонний | Нет |
| Длина | .025 мм |
| Изоляционная | Да |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC) |
| Самосваривающийся/Амальгамирующий | Нет |
| Температуростойкость по | 90 град.C |
| Температуростойкость с | 0 град.C |
| Термостойкость до | 90 град.C |
| Толщина | .15 мм |
| Цвет | Зеленый |
| Ширина | 19 мм |