Хомут стяжной для СИП CSL-180 TOKOV ELECTRIC TKE-CSL-180
Article: TKE-CSL-180
ETIM: EC000046
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Удалённый склад
834 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Длина ленты, стяжки | 180 мм |
| Замок ленточного хомута | Головка с двойным замком |
| Максимальный диаметр пучка | 45 мм |
| Материал | Полиамид (PA) |
| Толщина полосы | 2 мм |