DKC
CIC58554TRW АО "Диэлектрические Кабельные Системы"
Article: CIC58554TRW
ETIM: EC001530
24 ₽
Price list (incl. VAT):
20 ₽
MRP (incl. VAT):
14 ₽
Available May 28
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
1840 | шт | May 28 | May 28 |
Select a warehouse to order
No description available
| Длина | 58 мм |
| Длина | 58 мм |
| Зубчатое зацепление | EV000494 |
| Исполнение | Форма карточки |
| Маркировка | Нет (без) |
| Материал | Пластик |
| Прозрачный | Нет |
| С текстовым полем | Да |
| Способ монтажа | Подвешивание |
| Тип | Тонкостенная |
| Цвет | White |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 55 мм |