Плоскогубцы комбинированные усилен. DRUA 200мм шарнир с эксцентриком P.I.T. HPLP01-0200
Article: HPLP01-0200
ETIM: XXRSV_C000020
MRP (incl. VAT):
Preorder
No description available
No specifications available
Related products
Price on request
Тромбон Усилитель музыкальный МУ-120" Тромбон НФ-00001353
Price on request
FERON Лампа светодиодная LB-214 24Вт T8 G13 230В 1.5м FERON 38218