Светильник трековый Basis Exility 12Вт 3000К 120град. Maytoni TR036-2-12W3K-B
Article: TR036-2-12W3K-B
ETIM: XXRSV_C000020
MRP (incl. VAT):
Preorder
No description available
No specifications available
Related products
Price on request
Maytoni Светильник RIM подвесной Maytoni M0D058PL-L32W4K
Price on request
FERON Светильник HL371 25Вт GX70 230В потолочн. черн. FERON 48737