DKC
TAS8715M АО "Диэлектрические Кабельные Системы"
Article: TAS8715M
ETIM: EC001288
43 ₽
Price list (incl. VAT):
35 ₽
MRP (incl. VAT):
25 ₽
Available May 28
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
1800 | шт | May 28 | May 28 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 15 мм |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 87 мм |
| Длина | 87 мм |
| Магнитный | Нет |
| Прозрачный | Нет |
| Самоклеящийся | Нет |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/37061-tablichka-poluzhestkaya-ustanovka-v-derzhatel-dlya-markirovki-modulnogo-oborudovaniya-pvkh-05-serebristyj.html |
| Текст | EV002939 |
| Цвет | EV005968 |
| Цвет | Metallic |