Батарейный блок для ИБП ДКС серии Смолл Тауэр (Small Tower) 1000 ВА/900 Вт, Tower, 3х7Ач, 36В BPSMLT1-36V DKC
Article: BPSMLT1-36V
ETIM: EC002850
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
55 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
Батарейный блок для ИБП ДКС серии Смолл Тауэр (Small Tower) 1000 ВА/900 Вт, Tower, 3х7Ач, 36В
| Высота | 214 мм |
| Высота | 214 мм |
| Глубина | 407 мм |
| Тип компонента/запасная часть | Батарея/Аккумулятор |
| Ширина | 144 мм |