Болт М10 8.8 струбцинного соед-я 100мм R5BBCMWK100 DKC
Article: R5BBCMWK100
ETIM: EC002380
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
372 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
No description available
| Вид/марка материала | 8.8 (сталь) |
| Длина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Защитное покрытие поверхности | Гальванически/электролитически оцинкованная |
| Материал | Сталь |
| Метрический размер резьбы | 10 |
| Полная резьба | Да |
| Размер зева | 17 мм |
| С гайкой | Нет |
| С шайбой | Нет |
| Тип резьбы | M |
| Шаг резьбы | 1.5 мм |