Элемент питания LR20 D Alkaline 1,5V BP-2 Народный SQ1702-0015 TDM ELECTRIC
Article: SQ1702-0015
Price on request
Price list (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
1618 | шт | May 18 | May 18 | |
Новосибирск
5040 | шт | June 3 | June 3 | |
main
960 | шт | June 3 | June 3 |
Select a warehouse to order
Элемент питания LR20 D Alkaline 1,5V BP-2 Народный
| Вес | 0,26 кг |
| Диаметр | 34,2 мм |
| Длина | 61,5 мм |
| Исполнение | Щелочной марганцевый (алкалиновый) |
| Количество элементов | 2 |
| Номинальное напряжение | 1,5 В |