BM
Изолента ПВХ 15мм (рул.25м) бел. BM BM-ESB1525BI
Article: BM-ESB1525BI
ETIM: EC000128
211 ₽
Price list (incl. VAT):
173 ₽
MRP (incl. VAT):
173 ₽
Available May 28
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Удалённый склад
|
2 | шт | May 28 | May 28 |
Select a warehouse to order
No description available
| Двухсторонний | Нет |
| Длина | 25 мм |
| Изоляционная | Да |
| Материал | Поливинилхлорид (PVC) |
| Самосваривающийся/Амальгамирующий | Нет |
| Температуростойкость по | 90 град.C |
| Температуростойкость с | 0 град.C |
| Термостойкость до | 90 град.C |
| Толщина | .15 мм |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 15 мм |