Ruvinil
Крышка к коробкам ТУСО Ruvinil КР7072
Article: КР7072
ETIM: EC002656
11 ₽
Price list (incl. VAT):
9 ₽
MRP (incl. VAT):
9 ₽
Available May 27
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Удалённый склад
|
5912 | шт | May 27 | May 27 |
Select a warehouse to order
Крышка к коробкам ТУСО Ruvinil КР7072
| Глубина | 3 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Длина | 90 мм |
| Исполнение | Крышка монтажная |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 90 мм |