Разделитель горизонтальный, Г=245мм, Ш=800мм (нет замены) RAM block R5DOE8245 DKC
Article: R5DOE8245
ETIM: EC002525
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 19
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
8 | шт | May 19 | May 19 |
Select a warehouse to order
No description available
| Высота | 30 мм |
| Высота | 30 мм |
| Высота в условных единицах | 1 |
| Габаритная ширина для встраивания в шкаф | 800 мм |