Маркировка для клемм, ширина 5 мм, символы 10, горизонтальная ориентация NUTB-5-10H DKC
Article: NUTB-5-10H
ETIM: EC000761
Price list (incl. VAT):
MRP (incl. VAT):
Available May 18
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
Склад производителя
Available
450 | шт | May 18 | May 18 |
Select a warehouse to order
Маркировка для клемм, ширина 5 мм, символы "10", горизонтальная ориентация
| Высота | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Маркировка | Цифры |
| Направление кодирования | Горизонтально |
| Размер модуля | 5 мм |