DKC
FC15010 АО "Диэлектрические Кабельные Системы"
Article: FC15010
ETIM: EC002413
2269 ₽
Price list (incl. VAT):
1860 ₽
MRP (incl. VAT):
1532 ₽
Available May 29
Availability
| Warehouse | Qty | Unit | Ready for pickup | Delivery to Смоленск | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Склад производителя
Available
|
127 | шт | May 29 | May 29 |
Select a warehouse to order
No description available
| Вид/марка материала | EV000179 |
| Длина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Для кабельных лотков | Да |
| Защитное покрытие поверхности | EV000253 |
| Исполнение | EV010119 |
| Материал | EV000179 |
| Подходит для проволочного лотка | Да |
| Старый URL | https://sissol.ru/shop/30307-perekhodnik-50kh100-provol-lotka-na-listovoj.html |
| Тип подключения | EV007722 |
| Цвет | EV000271 |
| Цвет | EV000271 |
| Ширина | 100 мм |